Zespół

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się Kancelarią ukierunkowaną na świadczenie kompleksowej obsługi prawnej na rzecz organizacji pozarządowych, w tym organizacji pożytku publicznego, przedsiębiorców, instytucji oraz pomocy prawnej na rzecz osób fizycznych.

Małgorzata Kosela
+48 600 585 189
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Radca Prawny Małgorzata Kosela specjalizuje się w prawie gospodarczym, w tym prawie umów i prawie zamówień publicznych, prawie podatkowym i prawie nieruchomości. Posiada kilkuletnie doświadczenie w obsłudze prawnej podmiotów gospodarczych, w tym przedsiębiorstw transportowych, przedsiębiorstw z sektora energetycznego oraz organizacji pozarządowych. Radca Prawny Małgorzata Kosela świadczy pomoc w sprawach rozwodowych, sprawach dotyczących podziału majątku dorobkowego, jak również alimentów.

Krzysztof Rębowski
Adwokat Krzysztof Rębowski posiada kilkuletnie doświadczenie w prawnej obsłudze podmiotów gospodarczych, specjalizuje się w egzekucji należności, dochodzeniu odszkodowań, prawie transportowym, a także prawie karnym, prawie wykroczeń. Udziela pomocy w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych, prawa spadkowego. Prowadzi szkolenia z zakresu praw konsumenta, prawa transportowego, a także warsztaty z zakresu postępowania egzekucyjnego