Adwokat i Radca Prawny

Zespół 

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się kancelarią prawną działającą w Łodzi, ukierunkowaną na świadczenie kompleksowej obsługi prawnej na rzecz organizacji pozarządowych, w tym organizacji pożytku publicznego, przedsiębiorców, instytucji oraz pomocy prawnej na rzecz osób fizycznych.

Do Państwa dyspozycji są adwokat Krzysztof Rębowski oraz radca prawny Małgorzata Kosela – posiadający wieloletnie doświadczenie i szeroką wiedzę w wielu dziedzinach prawa i gotowi do pomocy nawet w bardzo skomplikowanych sytuacjach. Dzięki tak wykwalifikowanemu zespołowi mogą mieć Państwo pewność, że sprawy prawa będą w dobrych rękach.

Radca prawny Małgorzata Kosela

+48 600 585 189
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Radca Prawny Małgorzata Kosela specjalizuje się w prawie gospodarczym, w tym prawie umów i prawie zamówień publicznych, prawie podatkowym i prawie nieruchomości. Posiada kilkuletnie doświadczenie w obsłudze prawnej podmiotów gospodarczych, w tym przedsiębiorstw transportowych, przedsiębiorstw z sektora energetycznego oraz organizacji pozarządowych. Radca Prawny Małgorzata Kosela świadczy pomoc w sprawach rozwodowych, sprawach dotyczących podziału majątku dorobkowego, jak również alimentów.