Adwokat i Radca Prawny

Zespół

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się kancelarią prawną działającą w Łodzi, ukierunkowaną na świadczenie kompleksowej obsługi prawnej na rzecz organizacji pozarządowych, w tym organizacji pożytku publicznego, przedsiębiorców, instytucji oraz pomocy prawnej na rzecz osób fizycznych.

Do Państwa dyspozycji są adwokat Krzysztof Rębowski oraz radca prawny Małgorzata Kosela - Rębowska – posiadający wieloletnie doświadczenie i szeroką wiedzę w wielu dziedzinach prawa i gotowi do pomocy nawet w bardzo skomplikowanych sytuacjach. Dzięki tak wykwalifikowanemu zespołowi mogą mieć Państwo pewność, że sprawy prawa będą w dobrych rękach.

Radca prawny Małgorzata Kosela - Rębowska

+48 600 585 189
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Radca Prawny Małgorzata Kosela specjalizuje się w prawie gospodarczym, w tym prawie umów i prawie zamówień publicznych, prawie podatkowym i prawie nieruchomości. Posiada kilkuletnie doświadczenie w obsłudze prawnej podmiotów gospodarczych, w tym przedsiębiorstw transportowych, przedsiębiorstw z sektora energetycznego oraz organizacji pozarządowych. Radca Prawny Małgorzata Kosela świadczy pomoc w sprawach rozwodowych, sprawach dotyczących podziału majątku dorobkowego, jak również alimentów.

Radca prawny Magdalena Malicka

W 2018 r. złożyła egzamin radcowski i została wpisana na listę radców prawnych przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Łodzi. W czasie studiów oraz aplikacji radcowskiej pracowała w kancelariach prawnych oraz administracjach publicznych, gdzie zajmowała się obsługą prawną klientów indywidualnych oraz instytucjonalnych. Zakres jej zainteresowań obejmuje prawo i postępowanie cywilne, prawo gospodarcze, prawo pracy oraz prawo rodzinne. Posiada doświadczenie procesowe w reprezentowaniu klientów w postępowaniach sądowych.

Alicja Tołwińska

Doktor nauk ekonomicznych w dyscyplinie nauk o zarządzaniu. Prowadzi własną Kancelarię Doradztwa Podatkowego Tax Solution, z siedzibą na Podlasiu, obsługuje podmioty z terenu całego kraju (wpis na listę DP pod nr 13248). Przez lata urzędnik w organach kontroli skarbowej. Pełniła m.in. obowiązki Dyrektora UKS w Białymstoku, kierownika komórki analitycznej, inspektora kontroli skarbowej. W ramach struktur Krajowej Administracji Skarbowej pełniła funkcję Zastępcy Naczelnika Urzędu Celno-Skarbowego, nadzorując Pion Kontroli i Analizy Ryzyka. Szereg lat była również trenerem wewnętrznym Krajowej Szkoły Skarbowości, wcześniej Centrum Edukacji Zawodowej Resortu Finansów. Realizuje bieżące doradztwo podatkowe, wsparcie podatkowe dla wew. doradców zatrudnionych w firmach oraz działów finansowo-księgowych, projektuje efektywne rozwiązania podatkowego dla każdego biznesu. Świadczy usługi w zakresie wydawania opinii i ekspertyz, reprezentuje Klientów w postępowaniach podatkowych, prowadza i weryfikuje projekty z zakresu due diligence oraz kontroli wew. rozliczeń podatkowych celem ujawniania ryzyk.